free offline web development

LINIA BIO THANE®

Zalety materiału

BIO THANE® - to materiał używany w naszej technologii do szycia kantaro-ogłwia, wodzy, napierśnika , wytoku, puślisk, przystuł i koszyczkw do strzemion.
Cechy: Bio thane® to materiał wykonany z nylonu i poliestru pokrytego termoplastycznym poliuretanem o zamkniętych komórkach, o cechach samogasnących, elastyczny nawet w niskich temperaturach, odporne na brud i pot, nie wymaga konserwacji, o nieusuwalnych kolorach.
Posiada wysoką wytrzymałość na rozciąganie i ścieranie, nie absorbuje wody - nie wymaga konserwacji. Odporny na działanie pleśni, bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Łatwe do mycia. Bio thane® zachowuje swoje właściwości z upływem czasu.
Wyprodukowany w Ameryce i chroniony patentem światowym Bio Thane® jest to idealny produkt nie tylko do sprzętu jeźdźeckiego; jest on również używany do sprzętu medycznego, aparatury w bezpieczeństwie pracy, oraz sprzętu wojskowego i marynarki.
Klient wybierając nasze wyroby z Bio Thane, ma pewność, że wyrób będzie Trwały; Łatwy do czyszczenia; Wodoodporny; Odporny na ścieranie; Odporny na niskie temperatury; Elastyczny; Lekki; Bardzo mocny oraz nie będzie powodował obtarć u konia.

OBSERWUJ NAS NA