mobile web builder software

IDEA PODIUM

Idea i historia powstania siodeł Podium

Jak doszło do powstania Podium?


Pomysł pochodzi z nowej koncepcji budowy terlicy siodła. Sukces uzyskano dzięki systemowi formowania rotacyjnego, a zatem terlicy wydrążonej w środku. Zupełnie inna konstrukcja w porównaniu z koncepcją tradycyjnej budowy siodeł. Materiał, technologia, badania, eksperymenty. Wszystko to powstało z pasji znanego rajdowego jeźdźca.


Te kilka zdań posumowuje 10 lat pracy, które doprowadziły do powstania w 1995 roku siodła Podium.


Materiał, z którego produkuje się terlice, jest wystarczająco elastyczny aby lepiej dopasowywała się do kształtu grzbietu konia.


Ciężar jeźdźca jest równomiernie rozłożony , i nie powoduje niewygody u konia. Dzięki takiemu systemowi budowy pozwala to optymalnie wykorzystać możliwości konia i jeźdźca.


Siodło z dożywotnią gwarancją na terlicę, jest używane przez prawie 60% zawodników rajdowych na wszystkich poziomach zaawansowania, oraz przez amatorów. Jest to z pewnością synonim sukcesu. Sukces nadal trwa, a Podium, które powstało w połowie lat 90 do tego momentu jest niekwestionowanym towarzyszem wielu zdobytych zwycięstw przez zawodników i ich koni.


Podium ma honor być pierwszym w pracy i inwestowaniu na rzecz rajdów oraz jazdy western. Innowacyjne Bio Thane, wprowadzone do jazdy konnej przez Podium, również wykonane w szerokiej gamie kolorów, oraz prowadzenie innowacyjnych badań nowych produktów ma na celu osiągnięcie wyższych wyników sportowych. PODIUM jest dumne będąc w stanie zaoferować zawodnikom wysoce zaawansowane techniczne produkty lekkie, o niespotykanych do dziś cechach.


Wszystkie produkty są wynikiem rygorystycznych testów, wykonanych przed wprowadzeniem produktu na rynek.


PODIUM to również szereg uzupełniających akcesoriów, materiałów i najnowocześniejszych rozwiązań technicznych.


Praktyczność, bezpieczeństwo, lekkość, komfort to tylko niektóre z wymagań, które wyróżniają wszystkie nasze produkty. Wszystkie wyroby noszące znak Podium gwarantują oryginalność oraz wysoką jakość produktu, tym samym chronią swoich klientów przed niebezpieczeństwem użytkowania produktów, przy licznych próbach ich naśladowania.


Istnieją jednak rzeczy, które nigdy nie mogą być naśladowane: geniusz, miłość, pasja, technika i doświadczenie, które legły u podstaw w realizacji idei Podium. I tak jak u powstania, tak teraz i w przyszłości Podium będzie zawsze się kierowało tymi zasadami.

OBSERWUJ NAS NA